sobota, 20 października 2012

HIPSTER

 20 X 2012
HIPSTERSKO

#3
Nie mogę się ułożyć i strasznie nie chce mi się pisać! Zupełnie nie mogę znaleźć pozycji :((
W temacie stylizacji, dziś zabawiłam się w hipstera, wskoczyłam w vintage'owy, znany wam sweterek i jeans'ową koszulę z ćwiekami przy kołnierzyku, koniecznie zapiętym pod samą szyję!
Przepraszam za skarpetki na drugim zdjęciu, ale zostawiłam buty na dole, poznacie się też z moją kolekcją H&M'owskich skarpetek :))

Z góry przepraszam za twarz na pierwszym zdjęciu, byłam w trakcie rozmowy, ale ważne przecież co mam na sobie. Dziś jak już wspomniałam, hipstersko, trochę jak babcia, trochę modnie, grzecznie i niegrzecznie, świetna zabawa! (buty, sztyblety z ćwiekami - ZARA; czarne, woskowane spodnie - ZARA; jeans'owa koszula z ćwiekami - H&M; szary, wełniany sweterek - Abercrombie&Fitch; torba, materialowa, ze słowem "Polska" w tysiącu języków - EMPiK) 3 z 4 rzeczy są wam już znane, jestem wręcz ZAKOCHANA w moich nowych sztybletach, chodzę właściwie tylko w nich. To samo mam ze sweterkiem, który dostałam w prezencie od brata mojej przyjaciółki, mój skarb w szafie, nadaje się do wszystkiego :) A no i jak widać jestem maniaczką podwijania nogawek tuż nad butami - nawyk. Cos o torbie? Ciekawosta, kupiona w empiku za śmieszne 15 zł, podbiła moje serce oryginalnością :)))I mała wzmianka o koszuli, leży u mnie w szafie już dobre dwa lata, kupiłam, bo była okazja - teraz taka koszula jest obowiązkowym elementem ubiory prawdziwej FESZYNISTY. 
Szykuję coś większego :))))))))

xoxo


3 komentarze: