piątek, 19 października 2012

CLASSIC

19 X 2012
CLASSIC#2
Nie myślę długo nad kolejnymi postami, wydaję mi się, że codziennie będę dorzucać takie małe update'y podobne do tego, pt. ja codzienna. Proste, chce wam pokazać jak się noszę i jaki mam styl. Jednak od razu mówię! Na pewno postaram się o jakąś większą sesje w stylu lookbook'a (tam też chce zacząć działać :))), a na razie zaczęłam od tego. Dziś klasycznie, zarówno w kolorach jak i krojach!

Dziś również stylizacja ja z rana, nic szczególnego, znowu casual!
(buty, sztyblety z ćwiekami - ZARA; jasnoróżowe marmurkowe spodnie - ZARA; biały, marmurkowy T-shirt - ZARA; szary, wełniany sweter - Abercrombie&Fitch) Znów wychodzę na fankę zary, rzeczywiście uważam ją za świetny sklep z niezłą jakością, zdecydowanie odpowiada temu co lubię nosić. Właśnie, ostatnia kolekcja zwaliła mnie z nóg, naprawdę gratuluję, modne w tym sezonie kolory nie są łatwe, a mój ukochany sklep świetnie przerzucił je na lekki, młodzieżowy styl. Poza tym niesamowite połączenia, a wszystko nadal wygląda znakomicie! MORO, ĆWIEKI, BURGUND, SKÓRA! Cudo!
A odnosząc się do mojej dzisiejszej stylizacji, to jak widać postanowiłam odbić się trochę od tych trendów, zakładając najmodniejsze jeszcze niedawno pastele + czarne skórzane buty z ćwiekami, żeby nie było nudno ;)))
xoxo


2 komentarze: